Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВИПЛАТИ КОМПЕНСАЦІЙ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД НЕГОДИ 30 ЧЕРВНЯ В МІСТІ ЧЕРНІГОВІ

30 червня 2018 року в результаті інтенсивних злив, які спостерігалися в місті Чернігові, було завдано значних збитків власникам домогосподарств м. Чернігова.
За повідомленням начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорія Годуна, лише за останню ніч з 29 червня на 30 червня у місті випала понад місячна норма опадів – 72 мм.

Відповідно до Протоколу №16 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02.07.2018 року 12:00 в м. Чернігові стихійне явище, що сталося 30 червня 2018 в м. Чернігові було визнано надзвичайною ситуацією місцевого рівня. Також відповідно до п. 5 цього Протоколу Деснянській та Новозаводській районним радам було вирішено доручити проведення комісійного обстеження будинків, домогосподарств та інше за результатами обстеження скласти акти обстеження.

Тобто, власник кожної пошкодженої домівки від повені зможе отримати офіційний документ, і потім отримати компенсацію.

Отож, для постраждалих чернігівців необхідно задокументувати завдані негодою збитки (з фотофіксакцією) та подати відповідну заяву до Чернігівської міської ради (Відділ звернень громадян, м. Чернігів, вул. Шевченка, 9).

Інформуємо, що з 2 липня 2018 року, із заявою про відшкодування шкоди, завданої зливою 30 червня 2018 року в м. Чернігові, у довільній формі постраждалі особи-жителі багатоповерхових будинків мають право звертатися до КП «Новозаводське» або КП «Деснянське». На відшкодування збитки люди можуть претендувати у разі, якщо лихо сталося з вини вищевказаних підприємств, і якщо цей факт буде доведено у встановленому законом порядку.

Жителі приватних будинків міста мають право претендувати на компенсацію збитків, якщо негода пошкодила їх майно. При Новозаводській й Деснянській районних у місті Чернігові радах на даний час працює спеціальна комісія, яка реагує на вказані звернення громадян. Якщо буде встановлено, що будинок пошкоджений не з вини власника, акт обстеження буде прееданий до Чернігівської міської ради.

Про випадки підтоплення рекомендуємо повідомляти Управління ДСНС України у Чернігівській області за тел. 101 та Чернігівський міський «Колл-центр» за телефоном 0800509350.

За додатковою інформацією можна звертатися до Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради за телефонами (0462) 629-472 та (0462) 629-480.