Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВСТУПУ МАГІСТРІВ

4 травня 2018 року почався підготовчий етап щодо реєстрації вступників для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні та єдиному вступному іспиті, результати яких використовуватимуться при вступі до магістратури у вітчизняних ВНЗ.

За даними УЦОЯО, даний етап включає реєстрацію користувачів, котрі будуть займатися формуванням та оформленням екзаменаційних листків.

Реєструвати користувачів будуть відповідальні за реєстрацію у ВНЗ адміністратори за допомогою сервісу «Реєстрація магістрів», що розміщено на веб-порталі УЦОЯО.

Вхід до сервісу проводиться за логіком та паролем, які будуть надсилатися регіональними центрами оцінювання якості освіти на електронні адреси адміністраторів ВНЗ.

Окрім того, з 10:00 10 травня 2018 року до 17:00 11 травня 2018 року реєстратори матимуть змоги ознайомитися з особливостями роботи сервісу «Реєстрація магістрів». У цей період програма реєстрації вступників працюватиме в тестовому режимі, з 14 травня 2018 року сервіс працюватиме в робочому режимі.

НБУ ВИЗНАЧИВ ПРИНЦИПИ ФУНКЦІОНУВАННЯ КРЕДИТНОГО РЕЄСТРУ

Засади функціонування Кредитного реєстру визначені Постановою Правління НБУ від 04.05.2018 року № 50, що набрала чинності з 6 травня 2018 року, нею визначено порядок:
- надання банком та ФГВФО (щодо неплатоспроможних або ліквідованих банків) інформації до Кредитного реєстру, видалення інформації з Кредитного реєстру;
- одержання відомостей з Кредитного реєстру банками, а також фізичними та юридичними особами;
- ведення реєстру запитів банків/заяв фізичних або юридичних осіб до Кредитного реєстру.