Пропустити навігацію.
Головна

ВІТЧИЗНЯНИМ АГРАРІЯМ БУДУТЬ КОМПЕНСУВАТИ КУПІВЛЮ ТЕХНІКИ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Українські с/г виробники матимуть змогу отримати частину грошових коштів, що були ними витрачені на купівлю техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Відповідно часткова компенсація буде надаватися на техніку, ступінь локалізації виробництва якої перевищує 60% (для тракторів та автомобілів с/г призначення - від 20 до 35%).

Перелік техніки та обладнання, вартість яких буде частково компенсована за рахунок бюджетних коштів, буде складений спеціальною комісією і розміщений на веб-сторінці Мінекономрозвитку України. В даний перелік входитиме техніка виробників, що є резидентами України не менше 2-х років, мають конструкторсько-технологічну документацію, виробляють продукцію на території України та дотримуються законодавчих вимог щодо гарантійного обслуговування товарів.

Часткова компенсація становить 20% вартості техніки та обладнання без урахування ПДВ. Для отримання грошових коштів сільгоспвиробник має звернутися в державний банк із заявкою та документами, що підтверджують покупку техніки або обладнання.