Пропустити навігацію.
Головна

ГЕНПРОКУРОРОМ УКРАЇНИ ПІДПИСАНО ЛИСТ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ТИСКУ НА УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС

Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час наради за участі керівників 9 регіональних прокуратур, відзначив недопустимість безпідставного тиску на вітчизняний бізнес.

"Там, де треба проводити обшуки - треба їх проводити, але тільки тоді коли це абсолютно необхідно. І вилучати тільки те, що зазначено в рішенні суду, а не вичищати все підприємство", - відмітив Юрій Луценко.

Під час наради ним було підписано відповідний лист, направлений керівникам регіональних прокуратур стосовно недопущення тиску на представників бізнесу в Україні.

Юрій Луценко вказав, що цей лист підписаний з урахуванням визначених Стратегією національної безпеки України, затв. Указом Президента України від 26.05.2015 року, пріоритетів державної політики національної безпеки до 2020 року та з метою формування належних умов для унеможливлення проявів тиску в рамках кримінального переслідування, передусім суб’єктів господарювання, які є великим платниками податків згідно з переліком, затвердженим наказом ДФС від 26.12.2016.