Пропустити навігацію.
Головна

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ ЗА ДОБУ

Як відомо, проект Міністерства юстиції України "Шлюб за добу" з лютого 2017 функціонує в різних куточках України, в тому числі й у місті Чернігові.

Одружитися за новою скороченою процедурою в нашому місті можна в Комунальному підприємстві «Міський палац культури» Чернігівської міської ради, що розташоване за адресою: місто Чернігів, вулиця Івана Мазепи, 23, а державна реєстрація шлюбу проводиться уповноваженим працівником Чернігівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Для того,щоб скористатися вказаною послугою та стати офіційно чоловіком та дружиною тільки за 24 години, Вам слід зателефонувати, одержати консультацію за телефоном (0462) 970 837 чи зв’язатися через мережу Інтернет з організаторами по e-mail: express-vesilya@ukr.net.

При цьому ви можете обрати зручні дату та час і, за бажанням, додаткові послуги від організатора. Залишається лише приїхати на церемонію реєстрації шлюбу.

Надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу буде здійснюватись Комунальним підприємством «Міський палац культури» Чернігівської міської ради на підставі договору, укладеного у письмовій формі із заявниками, згідно з примірним договором, рекомендованим Міністерством юстиції.

Вартість церемонії варіюється в залежності від часу проведення та ваших індивідуальних побажань щодо отриманя додаткових послуг.