Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

ДІТЯМ РЕКОМЕНДУЮТЬ ОФОРМЛЮВАТИ КАРТКИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Фіскальна служба м. Києва пропонує батькам школярів потурбуватись про завчасне одержання картки платника податків з реєстраційним номером для власних дітей.

"Реєстраційний номер облікової картки – платника податків для дітей може знадобитися школярам - при реєстрації для участі в ЗНО, при вступі до вищих навчальних закладів, для участі в конкурсах або будь-яких інших заходах, які фінансуються за рахунок спонсорів", - пояснюють в Головному у правлінні ДФС у місті Києві.

Для отримання картки платника податків з реєстраційним номером слід подати до відповідного контролюючого органу (районної Державної податкової інспекції) Облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР, яка є заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. До неї один із батьків пред’являє документ, що посвідчує його особу, та свідоцтво про народження дитини (після пред’явлення повертається).

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі (картка платника податків) малолітньої особи, видається одному з батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків.

Після досягнення 14-річного віку для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, внесення змін до Державного реєстру, отримання картки платника податків використовуються дані паспорта громадянина України.