Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ 8 ЖОВТНЯ 2017 Р. О 10.00 ГОД. НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ "СТУДІЇ ЮНОГО ПРАВНИКА" ЮФ "ТЕРРА-ПАРТНЕР"!

Якщо Ви зараз думаєте над тим, як зробити значний крок у світ правознавства, посилити свою юридичну грамотність ми запрошуємо школярів та студентів вищих навчальних закладів подивитися на нашу Студію зсередини та дізнатися про навчальну програму "Студії Юного Правника".

На Дні відкритих дверей у вас буде можливість зустрітися з викладачами та дізнатися чому програма "Студії Юного Правника" в ЮФ "ТЕРРА-ПАРТНЕР" суттєво відрізняється від інших навчальних програм з юриспруденції в Україні, к.ю.н., директорка ЮФ "ТЕРРА-ПАРТНЕР" Оксана Мірошниченко поділиться з Вами секретами юридичної професії та познайомить Вас зі специфікою навчальної діяльності "Студії Юного Правника".

На майбутніх заняттях Ви зможете здобути знання з правового регулювання суспільного життя, одержати нові навички користування юридичнимии нормами та документами, познайомитися з юридичною діяльністю та професіями, підготуватися до вступу у вищі навчальні заклади за юридичним спрямуванням.

Приєднуйтесь до нас! Ми будемо раді Вашій участі!
Зарезервуйте своє місце зараз!
На Вас чекають:
- виступи викладачів "Студії Юного Правника";
- індивідуальні консультації.

День відкритих дверей – відмінна можливість познайомитися з викладачами "Студії Юного Правника" та визначитися з вибором майбутньої професії, розширити свої знання в сфері юриспруденції, вміти ефективно защихати права та інтереси!

Чекаємо Вас 08 жовтня 2017 року об 10:00 в ЮФ "ТЕРРА-ПАРТНЕР", вул.Мстиславська, 9, 1 поверх, офіс 103.
Деталі за телефоном: (0462) 777-030.
Зареєструватися на День відкритих дверей можна за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5XkDEhUUomrPxTeCBwEdqOVO1zEah...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.