Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

КАБМІН УКРАЇНИ ПРОПОНУЄ СПРОСТИТИ ВИКОРИСТАННЯ РРО

Уряд України планує значно спростити застосування реєстраторів розрахункових операцій задля того, щоб зняти додаткове фінансове навантаження на вітчизняних підприємців.

На думку в.о. Голови ДФС України Мирослава Продана, нині вартість ПО для РРО становить від 4 до 20 тис грн., а щомісячне обслуговування – на рівні 200 грн. Підтвердження операції – паперовий чек, який досі вклеюють в касові книги. При цьому потрібні численні заяви, додатки і документи і не менше 5 днів часу на оформлення звітів. Не дивно, що за таких умов підприємці нерідко уникають будь-яких реєстрацій, а отже сплати податків та зборів. Така проблема провокує суттєвий дисбаланс між законним та "сірим" бізнесом.

На думку в.о. Голови ДФС України Мирослава Продана, нині вартість ПО для РРО становить від 4 до 20 тис грн., а щомісячне обслуговування – на рівні 200 грн. Підтвердження операції – паперовий чек, який досі вклеюють в касові книги. При цьому потрібні численні заяви, додатки і документи і не менше 5 днів часу на оформлення звітів. Не дивно, що за таких умов підприємці часто уникають будь-яких реєстрацій, а тому сплати податків та зборів. Така проблема провокує суттєвий дисбаланс між законним та "сірим" бізнесом.

Нова система, при її остаточному схваленні, може бути запущена в пілотному режимі протягом найближчих 3-х місяців.