Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

КОНТРОЛЮЮЧІ ОРГАНИ БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ЩОРІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ ПЕРЕВІРОК ПІДПРИЄМЦІВ

Постановою КМУ від 06.12.2017 року № 1109, що набула чинності 12 квітня 2018 року було внесено зміни до Порядку координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами державного фінансового контролю.

Відповідно до цього, планування перевірок фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, які проводяться для забезпечення своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків, зборів, платежів, здійснюється щорічно контролюючими органами та щоквартально органами державного фінансового контролю. Раніше контролюючі органи також здійснювали щоквартальне планування таких перевірок.

Окрім того, органи фінконтроля узгоджують до 20 грудня поточного року з відповідними контролюючими органами проведення перевірок, запланованих на I квартал наступного року.

Органи фінансового контролю будуть планувати перевірки на II, III і IV квартали поточного року з урахуванням плану-графіка документальних планових перевірок на поточний рік, що буде оприлюднений на офіційному веб-порталі УКРІНФОРМ.