Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

ПРИЙНЯТО ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ"

ВРУ прийняла Закон України «Про житлово-комунальні послуги», що врегульовує правовідносини, що виникають у рамках надання та споживання житлово-комунальних послуг.

Предметом регулювання цього Закону є відносини, що виникають у процесі надання споживачам послуг з управління багатоквартирним будинком, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими відходами, а також відносини, що виникають в процесі надання послуг з постачання та розподілу електричної енергії і природного газу споживачам у житлових, садибних, садових, дачних будинках.

Вищевказаним Законом України передбачається відповідальність за неналежне виконання договору та визначено порядок оформлення претензій споживачів.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко підкреслив, що документ передбачає право споживача на зменшення розміру плати за ЖКП у разі їх ненадання, надання в неповному обсязі або зниження їх якості. Згідно із законопроектом споживач має право не оплачувати вартість комунальних послуг (крім теплової енергії), якщо ними не користується за період тимчасової відсутності в приміщенні понад 30 календарних днів.