Пропустити навігацію.
Головна

ПІДПРИЄМЦІ-"ЄДИННИКИ", ЩО ТОРГУЮТЬ ТЕХНІКОЮ МАЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ КАСОВИЙ АПАРАТ (РРО)

Як відомо, 08.05.2017 року набрала чинності Постанова КМУ від 16.03.2017 р. № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій», згідно з вимогами якої підприємці-«єдинники», що здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту повинні застосовувати касовий апарат при розрахунках.

–заява про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО;
-копія документа, що підтверджує факт придбання/безоплатного одержання РРО;
-копія паспорта РРО;
-копія документа на право власності/права оренди приміщення, де буде використовуватися РРО;
-копія договору із ЦСО (центром сервісного обслуговування).

Також слід одержати довідку про резервування фіскального номера РРО за формою № 2-РРО; протягом 5-ти робочих днів із моменту її видачі звернутися до ЦСО для опломбування касового апарата, ввести його в експлуатацію та подати копії цієї довідки та акта до закінчення 5-денного строку до податкового органу для того,щоб одержати посвідчення.

За незастосування РРО суб’єктом господарювання, який за законом підпадає під перелік суб"єктів, що повинні його мати, до нього буде застосований штраф у розмірі 1 гривня – за порушення, вчинене вперше, та 100% вартості проданих товарів – за кожне наступне порушення.