Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

СІМ'Ї ТА ДІТИ-СИРОТИ ПРОХОДИТИМУТЬ ВЗАЄМОДОБІР

Відповідно до Порядку взаємодобору сім'ї та дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, що затв. наказом Мінсоцполітики України від 19.09.2017 року № 1485 родини, що виявили бажання взяти в свою сім'ю дитину на виховання, і діти-сироти будуть проходити процедуру взаємодобору.

Після подачі документів до служби у справах дітей та складання акту обстеження житлово-побутових умов, сім'ї знайомлять з інформацією про дітей-сиріт. При цьому особлива увага приділяється обговоренню першочергових заходів щодо задоволення потреб дитини, можливості підтримки її зв'язків з біологічними батьками, іншими важливими для дітей особами, якщо це не суперечить інтересам дитини.

Особам, які бажають особисто познайомитися з дитиною, служба у справах дітей видає направлення в заклад, в якому вона виховується, для встановлення контакту. Термін дії направлення становить 10 робочих днів з дати видачі.

Зустріч і знайомство дитини і сімей проводитися в присутності співробітників служби у справах дітей в зручній для дитини обстановці. Після встановлення контакту з дитиною, сім'я може відвідувати його щодня.

Для влаштування дитини в сім'ю необхідно його особисту письмову згоду. При необхідності, до встановлення бажання дитини виховуватися в певній сім'ї може залучатися психолог.

Після встановлення контакту з дитиною і надання нею згоди на пристрій в сім'ю, необхідно надати в службу у справах дітей заяву про влаштування дитини.