Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

ШТРАФНІ САНКЦІЇ ЗА ПОРУШЕННЯ ПДР БУДУТЬ ПОСИЛЕНІ

10.11.2017 року Міністр внутрішніх справ україни Арсен Аваков презентував на засіданні КМУ законопроект про посилення юридичної відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху. МВС України ініціює обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км / год, підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху, посилення відповідальності за керування транспортними засобами у нетверезому стані і впровадження автоматичної фото - і відеофіксації порушень ПДР.

За перевищення максимально дозволеної швидкості руху передбачено штраф 3400 грн (нині - 510 грн). За залишення місця ДТП пропонується встановити такий же штраф (3400 грн) і передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до 6 місяців.

Окрім того, у 20 разів збільшується розмір штрафу за водіння без права керування - він складе 10 200 грн, а за повторне порушення - 40 800. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, будуть платити штраф в розмірі 20 400 грн, а за повторне вчинення цього порушення протягом року - 40 800 грн.