Пропустити навігацію.
Головна

ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ ТА ЗАРПЛАТИ ПРАЦІВНИЦІ, ЩО ПРОХОДИТЬ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ПРИ НАРОДЖЕННІ НЕЮ ДИТИНИ

При перебуванні у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, а також для догляду за дитиною до 3-річного віку жінка-військовослужбовець не виконує обов’язки служби, а отже, відсутні підстави для виплати середнього заробітку. Але звільнення такого працівника є незаконним,адже роботодавець повинен забезпечувати збереження місця роботи (посади) на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичного звільнення (в т.ч. специфіку продовження строку контракту).

Військовослужбовцям-жінкам, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами (для догляду за хворою дитиною не більше як до досягнення дитиною 6-річного віку), за відсутності їх зяав про звільнення з військової служби, строк контракту про проходження військової служби продовжують до закінчення таких відпусток, а також на строк, потрібний для визначення придатності до проходження військової служби за станом здоров’я та ухвалення рішення щодо укладення нового контракту.