Пропустити навігацію.
Головна

ЯКА ПРОЦЕДУРА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ІНОЗЕМЦІВ В УКРАЇНІ В 2017 РОЦІ?

Багатьох роботодавців цікавить питання щодо змін у порядку працевлаштування іноземців в Україні у 2017 році. Загалом, сам порядок суттєвим змін та оновлень не зазнав: перелік документів та процедура його подачі залишилась незмінною.

Але, у 2017 році для одержання дозволу на працевлаштування іноземних фахівців в центр зайнятості Ви повинні подати також і копію міжнародного контракту між українською та іноземною компанією, на основі якого будуть залучатися іноземні працівники.

Відсоток залучених зарубіжних фахівців не може перевищувати 50% від кількості всіх фахівців, які будуть працювати за даним контрактом.

Ще один плюс в тому, що тепер роботодавець зобов'язаний надати центру зайнятості докази працевлаштування іноземця протягом 90 днів, починаючи з дати видачі дозволу, замість раніше передбачених 7 днів. І це позитив, оскільки далеко не кожен іноземець може встигнути протягом 7 днів отримати необхідну візу, в'їхати в Україну, приступити до роботи і відразу подати документи на отримання тимчасового дозволу на проживання, без якого він не зможе перебувати в країні більше 90 днів, навіть незважаючи на наявність дозволу на працевлаштування.

Отже, для роботодавця збільшено строки для подачі копій підтверджуючих документів, що може оцінюватися як позитивний момент прийнятих змін.

Оскільки використання праці іноземців в Україні створює конкуренцію на вітчизняному ринку праці, законодавець обмежив обсяг залученої іноземної робочої сили. А саме, відсоток залучених зарубіжних фахівців не може перевищувати 50% від кількості всіх фахівців, які будуть працювати за відповідним контрактом. Таке формулювання передбачає той факт, що інші 50% працівників мають бути громадянами України.