Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

ЯКІ ВИМОГИ ПЕРЕДБАЧЕНО ДЛЯ БУДІВНИЦТВА БУДІВЕЛЬ ТА ОГРОДЖЕНЬ?

Як відомо, згідно з ст. 27 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" забудова присадибних земельних ділянок здійснюється на основі будівельного паспорта, що видається уповноваженим органом містобудування та архітектури безпосередньо та через ЦНАПи. Вартість послуги - безкоштовно.

Зверніть увагу, що будівлі, споруджені без такого паспорта чи з непогодженими відхиленнями є об’єктами самовільної забудови.

Загалом, відстань від стін будинків з вікнами, що виходять із житлових кімнат, кухонь, веранд та головних входів у будинок (квартиру) до інших житлових будинків та господарських будівель (без утримання худоби та птахів) повинна бути не менш як 7 м, а ідстань від межі суміжної ділянки до стін житлового будинку або господарської споруди слід приймати не менше 1 м.

Ділянки житлових будинків можуть бути огороджені зі сторони вулиці та сусідніх ділянок огорожами від зовнішньої сторони будівлі та споруди до стовбура дерева на сусідній земельній ділянці на відстані 5 метрів, від меж сусідньої земельної ділянки до стовбура дерева – 3 метри.