Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

ЯК ДІЯТИ, ЯКЩО РЕЙДЕРСТВО ПІДПРИЄМСТВА ВЖЕ ВІДБУЛОСЯ?

1) Не вступати в переговори з сторонніми особами та не виконувати їх незаконні вимоги. Невідкладно звернутися з заявою про вчинення злочину в органи Національної поліції, а також щодо дій державного реєстратора/нотаріуса, що здійснив певні реєстраційні дії щодо підприємства, якщо є підозри вважати його пособником рейдерів
2) Не здійснювати будь-які грошові платежі, відвантаження товару, виконання робіт та інші дії з активами підприємства до з'ясування всіх обставин справи.
3) Забезпечити блокування користування усіма розрахунковими рахунками компанії
4) Негайно подати адміністративний позов до суду, за місцезнаходженням державного реєстратора про визнання дій державного реєстратора незаконними та скасування реєстраційних записів. В ході судового розгляду заявити клопотання в суді про забезпечення адміністративного позову шляхом заборони проведення подальших реєстраційних дій державним реєстратором згідно з ст.117 КАС України.
5) Подати господарський позов (чи відразу, чи паралельно з адміністративним позовом) до суду, за місцем знаходження юридичної особи, про визнання загальних зборів засновників товариства недійсними. Відповідач - перший власник з ланцюжка всіх незаконних власників. Наявність позитивного рішення в господарському суді є суттєвим доказом виграти процес в адміністративному провадженні. У разі скасування адміністративним судом реєстраційних дій, інформація в державному реєстрі буде повернута в первісний стан, а права власників будуть відновлені.