Пропустити навігацію.
Головна
"З нами - комфортно та безпечно!"

Безкоштовні консультації

Відшкодований судовий збір оподатковується ПДФО!

Відповідно до ст. 79 глави 8 Цивільного процесуального кодексу судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Необхідні документи для реєстрації/зняття місця проживання.

Для реєстрації місця проживання подається:

1. Заява;

2. Паспорт або документ, до якого вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання. Якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження;

Чи можна виписати особу без її згоди?

Особа може зняти з реєстрації місця проживання іншу особу на підставі:

1. Рішення суду, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про зняття з реєстрації місця проживання особи, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою;

Що робити якщо Вам відмовили у візі?

Іноземні посольства часто відмовляють українцям у візах, інколи в абсурдних ситуаціях. Потерпають навіть ті, у кого бездоганна візова історія. Однак не всі знають, що на відхилену візову заявку можна подати апеляцію й домогтися такої бажаної "наліпки" в паспорті. Як це зробити – розповіла Катерина Кульчицька, аналітик ГО "Європа без бар'єрів".

Житлово-комунальні послуги, відповідальність за несплату.

У зв’язку із швидким зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги, зростає і кількість споживачів які просто неспроможні платити за них. Тому сьогодні ми розкажемо Вам про відповідальність за несплату комунальних послуг.

Відповідно до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та ЦК України, між споживачем та постачальником має бути укладено договір.
Проте, багато осіб починають вчиняти будь-які дії коли борг вже існує.

Як успадкувати майно нажите у громадянському шлюбі?

Відповідно до ч. 3 ст. 57 СК України, особистою приватною власністю дружини, чоловіка є майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто. Тобто, якщо під час спільного проживання майно купувалося за особисті кошти чоловіка/дружини, воно буде особистою
приватною власністю.

Статтею 1241 ЦК України, передбачено, що захист права на обов’язкову частку в спадщині може здійснюватись шляхом пред’явлення вимог про визнання права на обов’язкову частку в спадщині.

Чи може Фізична особа-підприємець офіційно працювати на підприємстві?

Так, може, якщо посада на даному підприємстві не забороняє займатися підприємницькою діяльністю.

Фізична особа-підприємець може укласти трудовий договір з роботодавцем. Особа може укласти трудовий договір за трудовою книжкою, тобто робота на підприємстві буде основним місцем роботи, або без ведення трудової книжки, тобто громадянин зможе працювати ще й на іншому підприємстві за сумісництвом.

Права та обов’язки фізичної особи-підприємця не будуть відрізнятися від інших працівників, незважаючи на статус підприємця.

Як отримати право власності на будинок у селі

При спадкуванні, даруванні, укладенні договорів виникає безліч проблем, оскільки документи які б підтверджували право власності на будинок відсутні.

Для оформлення права на житло необхідно пройти багато різних процедур.

Грошова оцінка землі

Відповідно до законодавства України, землі та види оцінки землі бувають різними. Тому при кожній окремій транзакції із земельними ділянками треба правильно обрати вид оцінки землі. А залежно від виду оцінки землі і мети, грошова оцінка землі буде різною.

Статтею 201 Земельного кодексу України визначено, що залежно від призначення та порядку проведення грошова оцінка земельних ділянок може бути нормативною і експертною.

На сьогоднішній день субсидії є дуже актуальною темою. Цікавим питанням є вплив майна отриманого у спадок на нарахування субсидій.

Отримання нерухомості при спадкуванні не є підставою для відмови у призначенні субсидії, якщо загальна площа Ваших житлових приміщень не перевищує встановлені норми.

Проте ВАРТО ПАМ’ЯТАТИ, що сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок подання громадянином документів з недостовірними відомостями, повертається ним у подвійному розмірі.

Збір матеріалів