Відгуки наших клієнтів

Юлія Брей

Хочу поделиться впечатлениями о пройденной мною практике в компании Терра-Партнер. Очень понравилось.
Я собственными глазами увидела всю работу адвоката. Меня любезно приняли в коллектив, оказывали всестороннюю помощь и содействовали выполнению индивидуального задания практики в полной мере. На все возникающие у меня вопросы я получала исчерпывающие ответы.
Искренне рада, что у меня выпала возможность проходить практику именно здесь. Спасибо за прекрасную практику и приобретенные навыки.

Наталія Музика

Життя звело нас з чудовим колективом»Терра-Партнер». Майже рік колектив допомогає нам відстоювати інтереси наших дітей. Можу сказати що тут працюють спеціалісти своєї справи, які завжди уважно вислухають і допоможуть. Я дуже вдячна колективу «Терра-Партнер» за їх професіоналізм і чуйність до людських проблем.

Татьяна Казакова

Хотілося б подякувати колективу Терра-Партнер за теплий прийом під час проходження мною практики. Щиро дякую Вам за ті знання, які Ви мені надали та за ті навички, які мені знадобляться в моїй майбутній професії. Хочу побажати Вам подальшого процвітання та високих досягнень.

Татьяна Дюжова

Вирішила написати декілька слів про семінар: » Сім аргументів на користь успішного підприємства», який відбувся 28.02.2019 року!
Оксана Мірошниченко — унікальна людина! Її дивовижна позитивна енергетика передається кожному слухачеві. Інформація подавалася систематизовано, мова викладача зрозуміла і логічно вибудувана. Отримана інформація обов’язково допоможе мені в практичній діяльності. Щиро дякую за таку чудову можливість дізнатися, як створити свій власний бізнес, якими знаннями слід володіти підприємцю до реєстрації, а також що саме потрібно знати про звітність, перевірки та цивільно-правову відповідальність. Несподіваною приємністю було отримання сертифікату та символічні подарунки від Юридична Фірма Терра-Партнер.
Ви — найкращі! Разом до успіху!

АЛІСА

Хочу подякувати за дуже великий професіоналізм у проведенні семіру «7 аргументів успішного підприємництва».
Не можливо знати все, головне знати, де знайти необхідні знання в разі їх потреби. Якщо виникають юридичні питання, то дуже раджу саме цю команду «ТЕРРА-ПАРТНЕР», під керівництвом Оксани Мірошниченко. Буду рада побувати ще на ваших заходах).

Василь Мартусь

Звернувся до адвокатів Бюро з  питаннями спадкування. Отримав конкретні відповіді на свої питання. Дуже задоволений результатом виконаної роботи. Оксана Андріївна не втрачає часу і не приховує від клієнта реального положення речей. Визнали право власності в суді. Виправдана ціна. Рекомендую.

Директор ТОВ «Астрал-системз»

Фахівці ЮФ «ТЕРРА-ПАРТНЕР» допомогли правильно оформити всі питання з відкриття бізнесу, підготували  всі необхідні документи для реєстрації ТОВ, тепер супроводжують нашу діяльність. Дуже вдячні за вашу роботу. Сподіваємось на подальше співробітництво. Директор ТОВ «Астрал-системз»